Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Strona GłównaKontynuacja projektu "National food and eating habits"

Kolejny etap projektu - Dinner

Oto prezentacje przygotowane przez uczestników projektu. Spośród uczniów naszej szkoły w przygotowanie polskiej prezentacji zaangażowali się uczniowie klas VI b i VI c: Łukasz Jasiński, Natalia Katra, Anna Basta, Wiktoria Kumor, Julia Fecko, Julia Ziemba i Maciej Durałek.


Więcej… dodano dn. 16.05.16
 
Poczet sztandarowy na uroczystościach Trzeciomajowych

W dniu Święta Konstytucji, 3 maja 2016 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w uroczystościach patriotycznych. Poczet sztandarowy naszej szkoły pojawił się podczas Mszy św. w Bazylice Kolegiackiej św. Małgorzaty a także w czasie uroczystości państwowych na Placu Trzeciego Maja. Naszą szkołę reprezentowali: Emilia Nowak, Weronika Gucwa i Oskar Potoczek.

Więcej… dodano dn. 11.05.16
 
TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2016

Tegoroczny Tydzień Bibliotek przebiega pod hasłem „Biblioteka inspiruje”

Poniżej zamieszczamy listę wydarzeń, jakie będą miały miejsce w naszej szkole w związku z jego obchodami.

Więcej… dodano dn. 09.05.16
 
Wyniki finału ogólnoplskiego konkursu matematycznego PANGEA

Miło nam poinformować, że w etapie finałowym nasi uczniowie zajęli miejsca: w kategorii klas 4: Mateusz Szymański - miejsce 38, w kategorii klas 5: Anita Zielińska - miejsce 99. Z wielu tysięcy najlepszych uczniów z całej Polski do finału zakwalifikowało się około 150 uczestników z każdej kategorii. Serdecznie gratulujemy tegorocznym finalistom wysokiej pozycji w konkursie i życzymy dalszych matematycznych sukcesów.

dodano dn. 06.05.16
 
CARE FOR ANIMALS

Nasza szkoła bierze udział w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Care for Animals”, który został objęty patronatem Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami.

Więcej… dodano dn. 04.05.16
 
Sukces naszych tancerzy w Centrum Tańca ADeeM

Wielki sukces naszych tancerzy Centrum Tańca ADeeM, którzy są uczniami lub absolwentami naszej szkoły. W dniach 22-24.04.2016r. odbyły się KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO HIP HOP, HIP HOP BATTLES, BREAK DANCE, ELECTRIC BOOGIE ELIMINACJE DO MISTRZOSTW EUROPY I ŚWIATA 2016.

 

Więcej… dodano dn. 27.04.16
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.