Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Strona GłównaWspółpraca międzynarodowa

Klasa Oa wzięła udział w projekcie międzynarodowym e-Twinning pt. "Christmas Jigsaw Puzzle" (Bożonarodzeniowe Puzzle).
Projekt polegał na przygotowaniu puzzli dla partnerów z zagranicy i przesłaniu ich drogą internetową w celu złożenia układanki. Puzzle wykonane i złożone przez naszych zerówkowiczów można oglądnąć w holu naszej szkoły oraz na załączonych zdjęciach.

Więcej… dodano dn. 15.12.14
 
Współpraca z zagranicą Autorski projekt klasy Vc

Uczniowie klasy Vc stworzyli pomysł na współpracę międzynarodową w ramach projektu e-twinning. 
Projekt polegał na indywidualnym zaprojektowaniu kartek elektronicznych i nagraniu kolędy zaśpiewanej w języku angielskim i ojczystym. Do naszego projektu przyłączyły się takie kraje jak Grecja, Turcja, Francja, Rumunia.
Nasi uczniowie na zajęciach komputerowzch zaprojektowali swoje własne kartki bożonarodzeniowe, a na języku angielskim nagrali kolędę "Cicha Noc", którą zaśpiewali częściowo w języku angielskim, a częściowo w języku polskim.

Więcej… dodano dn. 14.12.14
 
Szanowni Rodzice!

W dniach: 22, 23, 29, 30 grudnia 2014 r. zajęcia dla dzieci będą prowadzone od godz. 7:oo - 16:oo. Przypominamy także, że dnia 17.12.2014 r. odbędzie się "środa otwarta" w godzinach 16:oo - 17:oo.

dodano dn. 12.12.14
 
Zasady rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 20 w Nowym Sączu

Wniosek zgłoszenia dziecka do oddziału przedszkolnego: pobierz

Zaświadczenie o zatrudnieniu: pobierz

Zasady rekrutacji do miejskich przedszkoli prowadzonych przez miasto Nowy Sącz  w roku szkolnym 2014/15.TERMIN REKRUTACJI PRZEDŁUŻONY. ZAPISY RÓWNIEŻ W STYCZNIU.

Więcej… dodano dn. 03.12.14
 
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Adama Mickiewicza

Dnia 10 grudnia 2014 r. w Gimnazjum nr 11 w Nowym Sączu odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Adama Mickiewicza, w którym wzięły udział uczennice naszej szkoły: Kinga Surma – kl. 4c i Daria Baczyńska – kl. 6b. Dziewczynki przez tydzień przygotowywały się pod kierunkiem polonistów do tego konkursu, a obowiązujące utwory wcale nie należały do najłatwiejszych. Poradziły sobie jednak znakomicie, zajmując II miejsce. Jesteśmy z nich bardzo dumni i cieszymy się z ich sukcesu.

Więcej… dodano dn. 11.12.14
 
Wyniki XII Wojewódzkiego Przeglądu Plastycznego „ANIOŁ”!

Znane są już wyniki XII Przeglądu Plastycznego "Anioł". Trzy uczennice naszej szkoły otrzymały wyróżnienia.


Osoby wyróżnione wraz z nauczycielami, rodzicami i opiekunami, zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień. Odbędzie się ona w dniu 12 grudnia 2014 roku w sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza (Nowy Sącz, Rynek 1).

Więcej… dodano dn. 08.12.14
 
Finał VIII Przeglądu Działań Artystycznych "Pod Skrzydłami Anioła"

W środę (03.12.2014 r.) w siedzibie firmy WIŚNIOWSKI odbył się finał VIII Przeglądu Działań Artystycznych "Pod Skrzydłami Anioła". W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele firmy Wiśniowski, Przewodnicząca Rady Miasta Nowego Sącza Pani Bożena Jawor i Inspektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Nowego Sącza Pani Halina Wiśniowska oraz Dyrektor Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu Pani Milenia Małecka-Rogal wraz ze swoim zastępcą Panem Antonim Reszkiewiczem. Uczniowie naszej szkoły brali udział w części plastycznej przeglądu pt:" Moja kartka bożonarodzeniowa". Otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Więcej… dodano dn. 09.12.14
 
Konkurs Polskiej Poezji Religijnej

27 XI w naszej szkole po raz kolejny odbył się konkurs Polskiej Poezji  Religijnej. Uczestniczyło w nim 48 dzieci z klas 1 – 6. Do etapu rejonowego, który odbył się 5 XII w Pałacu Młodzieży przeszło 4 uczniów. Byli to:  Anna Zagajska  z kl. 2b, Mateusz Szymański z kl. 3b, Marcin Chochorowski  z kl. 6b, Nikodem Miczołek z kl.  6c.

Mateusz Szymański zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego, który będzie miał miejsce w Kopalni Soli w Bochni  w dniach 18 – 19 grudnia. Komisja Oceniająca pod przewodnictwem znanego aktora „ziarnowego doktorka” Józefa Miki przesłucha recytatorów zakwalifikowanych w etapach rejonowych.

Mateuszowi serdecznie gratulujemy!!!  

Więcej… dodano dn. 08.12.14
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.