Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Strona GłównaI SĄDECKIE KONFRONTACJE ARTYSTYCZNYCH TALENTÓW NOWY SĄCZ 2014

7 maja 2014 w Sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu odbyły się eliminacje do Koncertu Finałowego SKAT.

 Uczestniczyli w nich uczniowie naszej szkoły prezentując:

  • utwory wokalne wykonywane przez Emilię Migacz i Julię Cisak z klasy 6b,
  • taniec nowoczesny Nikodem Miczołek z klasy 5 c
 
Więcej… dodano dn. 02.06.14
 
Profekt EURONET

W ramach projektu EURONET 50/50 Nasza Szkoła wdraża nowoczesną technologię, która pomoże poznać zużycie energii oraz ograniczyć jej wykorzystywanie poprzez zmianę zachowań uczniów, nauczycieli i innych użytkowników budynku szkoły.

 

Więcej… dodano dn. 28.02.14
 
„Uczciwość godna naśladowania”

W dniu 30.05. 2014r. podczas uroczystej akademii z okazji Święta Szkoły uczeń klasy Vd – Nikodem Buchała został nagrodzony przez Dyrekcję szkoły mgr Hannę Śpiewak za swoją uczciwość i prezentowanie godnej naśladowania postawy.

Znalazł on złoty łańcuszek - pamiątkę z Chrztu Świętego i oddał do sekretariatu, gdzie po zgubę zgłosił się szczęśliwy właściciel.

dodano dn. 02.06.14
 
KONKURS MATEMATYCZNY O PUCHAR REKTORA PWSZ

28 maja w Instytucie Pedagogicznym PWSZ w Nowym Sączu już po raz 12 odbył się Konkurs Matematyczny o Puchar Rektora dla klas IV, V, VI szkoły podstawowej. W konkursie wzięło udział ponad 100 uczniów.

Więcej… dodano dn. 29.05.14
 
I Bieg Patrolowy "Śladami miejsc związanych z Janem Pawłem II w Nowym Sączu"

Uczniowie naszej szkoły: Julia Cisak, Tomasz Bednarek i Jakub Szwarga zajęli III miejsce w I Biegu Patrolowym "Śledami miejsc związanych z Janem Pawłem II w Nowym Sączu". Bieg zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 21 im. Jana Pawła II w Nowym Sączu.

 

Więcej… dodano dn. 28.05.14
 
Żywa lekcja historii !!!

12 maja 2014 r. gosciliśmy w naszej szkole bractwo rycerskie KERIN. Opowiadali oni nam o życiu rycerzy w średniowieczu, pokazywali bron, zbroję i kolczugę. Włączali uczniów w inscenizacje. Przyblizyli nam dzieje średniowiecznej Polski.

Więcej… dodano dn. 14.05.14
 
Udział w uroczystościach związanych z kanonizacją bł. Jana Pawła II.

 W dniu 26 kwietnia 2014 r. nasi uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w uroczystościach w Szkole Podstawowej nr 21 związanych z kanonizacją bł. papieża Jana Pawła II. 

Więcej… dodano dn. 11.05.14
 
Zmagania szóstoklasistów z testami

W roku szkolnym 2013/2014 klasy szóste systematycznie przygotowywały się do testu kompetencji. Zmaganiom z pytaniami i tekstami literackimi towarzyszył również element rywalizacji. Klasy 6a i 6b na cotygodniowych zajęciach z języka polskiego pisały testy, a uczniowie, którzy w danym tygodniu uzyskali największą ilość punktów lub poprawili wynik z poprzedniego sprawdzianu, gromadzili w specjalnych teczkach naklejki.

Więcej… dodano dn. 10.05.14
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.