Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Strona GłównaCALLIGRAM KONKURS ANGLO – ARTYSTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS IV – VI

Tylko do 30 stycznia 2015 czekamy na Wasze prace. Przedmiotem konkursu jest wykonanie w języku angielskim plastycznej kompozycji liter i symboli będącej kaligramem.

 

Więcej… dodano dn. 12.12.14
 
Współpraca z zagranicą - "Piernikowy ludzik"

Chętni uczniowie z klas Vb i Vc wzięli udział w projekcie etwinning "A Gingerbread Man".
Projekt polegał na zapoznaniu uczniów z bajką anglojęzyczną o piernikowym ludziku oraz na własnoręcznym wykonaniu piernikowych postaci i podaniu wykorzystanego przepisu. Nasi uczniowie dodatkowo dokonywali krótkiego anglojęzycznego opisu swojego ciasteczkowego ludzika. 

Więcej… dodano dn. 08.01.15
 
Jasełka 2014

Jak co roku tak i w tym odbyły się przepiękne Jasełka w wykonaniu maluchów oraz dzieci z klas starszych, głównie szóstych. Wspólnymi siłami stworzono niepowtarzalną świąteczną atmosferę recytatorsko-wokalną. Ciekawą sztukę upiększały pięknie zaśpiewane przez szkolny chórek kolędy.

Więcej… dodano dn. 24.12.14
 
WESOŁYCH ŚWIĄT
      Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku wszystkim Uczniom i ich Rodzinom życzy Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym.
dodano dn. 21.12.14
 
Głosujemy na koleżanki i kolegów!!!!

Prace wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych osób, które brały udział w konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczna z życzeniami po angielsku zostały opublikowane na stronie internetowej wydawnictwa POLANGLO (www.konkursy.polanglo.pl), gdzie do 11 stycznia 2015 można oddawać swoje głosy. Nagrodzone zostaną trzy fotografie z największą liczbą głosów spośród wszystkich zamieszczonych na stronie. Głosujcie na swoich kolegów i koleżanki! Kartki znajdują się w zakładkach: GALERIA KLAS 0-3 oraz GALERIA KLAS 4-6.

 

Więcej… dodano dn. 16.12.14
 
Współpraca międzynarodowa

Klasa Oa wzięła udział w projekcie międzynarodowym e-Twinning pt. "Christmas Jigsaw Puzzle" (Bożonarodzeniowe Puzzle).
Projekt polegał na przygotowaniu puzzli dla partnerów z zagranicy i przesłaniu ich drogą internetową w celu złożenia układanki. Puzzle wykonane i złożone przez naszych zerówkowiczów można oglądnąć w holu naszej szkoły oraz na załączonych zdjęciach.

Więcej… dodano dn. 15.12.14
 
Współpraca z zagranicą Autorski projekt klasy Vc

Uczniowie klasy Vc stworzyli pomysł na współpracę międzynarodową w ramach projektu e-twinning. 
Projekt polegał na indywidualnym zaprojektowaniu kartek elektronicznych i nagraniu kolędy zaśpiewanej w języku angielskim i ojczystym. Do naszego projektu przyłączyły się takie kraje jak Grecja, Turcja, Francja, Rumunia.
Nasi uczniowie na zajęciach komputerowzch zaprojektowali swoje własne kartki bożonarodzeniowe, a na języku angielskim nagrali kolędę "Cicha Noc", którą zaśpiewali częściowo w języku angielskim, a częściowo w języku polskim.

Więcej… dodano dn. 14.12.14
 
Szanowni Rodzice!

W dniach: 22, 23, 29, 30 grudnia 2014 r. zajęcia dla dzieci będą prowadzone od godz. 7:oo - 16:oo. Przypominamy także, że dnia 17.12.2014 r. odbędzie się "środa otwarta" w godzinach 16:oo - 17:oo.

dodano dn. 12.12.14
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.