Sukces naszych tancerzy w Centrum Tańca ADeeM
środa, 27 kwietnia 2016 11:56

Wielki sukces naszych tancerzy Centrum Tańca ADeeM, którzy są uczniami lub absolwentami naszej szkoły. W dniach 22-24.04.2016r. odbyły się KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO HIP HOP, HIP HOP BATTLES, BREAK DANCE, ELECTRIC BOOGIE ELIMINACJE DO MISTRZOSTW EUROPY I ŚWIATA 2016.

ADeeM Junior mini formacja w składzie: Nikodem Miczołek, Ola Kulpa, Natalia Migacz, Joanna Kotlarz, Żaneta Krężel, Weronika Sawicka, Marcelina Kroczek wywalczyli srebrny medal Mistrzostw; Nikodem Miczołek - srebro w Hip Hop battles 12-15lat; Nikodem Miczołek - 4 miejsce solo Hip Hop 12-15lat.

Wyżej wymienieni zawodnicy otrzymali nominację na Mistrzostwa Europy w Ostrawie (czerwiec), Mistrzostwa Świata w Grazu. Jest to ich ogromny sukces i nagroda za ciężką i wytrwałą pracę na treningach.