Projekt współpracy międzynarodowej eTwinning „Me, myself and I”
poniedziałek, 13 czerwca 2016 06:28

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy IV c realizują projekt eTwinning pt.”Me, myself and I”. W ramach tego przedsięwzięcia, korespondują w języku angielskim z rówieśnikami ze szkoły w Grecji.

W sumie uczniowie napisali 10 listów, w których wymieniali się informacjami na temat kraju i regionu w którym mieszkają, swoich zainteresowań, hobby, zwierzątek domowych, które posiadają, świąt i tradycji obchodzonych w danym kraju. Wymieniali się własnoręcznie zrobionymi kartkami z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy, broszurkami, pocztówkami oraz tworzyli prezentację w programie Power Point.

Doświadczenia, które uczniowie zdobyli podczas realizacji projektu z pewnością zaprocentują w ich dalszej edukacji.

PREZENTACJE

MY-SCHOOL-AND-MY-CLASSROOM