poniedziałek, 11 września 2017 21:13

Bardzo serdecznie zapraszam uczniów klas 4-6 Szkoły Podstawowej nr 20 z Oddziałami integracyjnymi w Nowym Sączu do udziału w zajęciach w ramach realizacji projektu „Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Nowego Sącza”  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach 10 Osi Priorytetowej, Działanie 10.1, Poddziałanie 10.1.3  Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020.

Zajęcia z

• matematyki

dydaktyczno- wyrównawcze,

• informatyki

dydaktyczno- wyrównawcze,

• przyrody

rozwijające zainteresowania,

• Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze                            z matematyki i przyrody dla uczniów niepełnosprawnych w klasach integracyjnych

Zajęcia będą prowadzone na terenie szkoły, przez nauczycieli z naszej szkoły,                          po zakończonych lekcjach.

Szczegółowy harmonogram zajęć ukaże się po 15  września na stronie internetowej  szkoły oraz tablicy ogłoszeń szkoły.

Zainteresowanych uczniów i uczennice bardzo proszę w terminie

od 11do 22  września o;

1. Dokładne zapoznanie się z treścią Regulaminu rekrutacji do projektu.
  2. Wydrukowanie załączników nr 1,2,3,6 oraz wypełnienie ich przez rodzica/opiekuna prawnego.
  3. Dostarczenie kserokopii świadectwa z poprzedniego roku szkolnego (potwierdzonego przez Panią sekretarkę szkoły za zgodność z oryginałem) oraz pozostałych w/w dokumentów (pkt.2) do Biura Projektu znajdującego się w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 20 czynnego w godzinach 8.00-15.00

Lista uczestników  zakwalifikowanych do udziału w Projekcie zostanie opublikowana na stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń szkoły.

Odpowiedzialny za organizację- koordynator projektu:

Beata Żerkowska

PLIKI DO POBRANIA: