Projekt Unijny - stypendium, dokumentacja do uzupełnienia.
poniedziałek, 08 października 2018 09:47

alt

"Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Nowego Sącza”, który realizowany jest w Szkole Podstawowej Nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu.

Link dotyczący ogłoszenia o rekrutacji do pomocy stypendialnej w ramach projektów: „Zwiększenie potencjału sądeckich szkół ponadgimnazjalnych  poprzez inwestycje w kształcenie” oraz  „Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Nowego Sącza” jaki został umieszczony na stronie internetowej miasta Nowego Sącza.

Zakwalifikowani uczestnicy projektu, mogą ubiegać się o przyznanie stypendium zgodnie z Regulaminem przyznania i przekazywania stypendium dla Uczniów

Regulamin stypendia 2018_2019

Wniosek o przyznanie stypendium

Oświadczenie o dochodach