Ogłoszenie-stypendia projekt
piątek, 19 października 2018 10:57

W dniu 19 października zakończył się pierwszy etap rekrutacji przyznawania stypendium dla Uczniów w Projekcie pn. „Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Nowego Sącza”, który realizowany jest w Szkole Podstawowej Nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu.

Lista rankingowa Uczniów zakwalifikowanych do pomocy stypendialnej zostanie opublikowana 30 października 2018 r. (wtorek) na stronie internetowej oraz szkolnej tablicy ogłoszeń. Proszę o szczegółowe zapoznanie się z Regulaminem oraz pozostałymi dokumentami projektu.

W dniu 6 listopada 2018 r. odbędzie się  obowiązkowe spotkanie organizacyjne w sali nr 6
o godz. 17.00. Proszę o szczegółowe zapoznanie się z Regulaminem oraz pozostałymi dokumentami projektu.

Drugi etap rekrutacji zakończy się 16 listopada 2018 r.

Uczniowie, którzy nie dostarczyli prawidłowo wypełnionych załączników w rekrutacji do unijnych zajęć szkolnych tj. 3,4,5 załącznik (informacja z 9 X 2018 na stronie internetowej szkoły) nie zostaną uwzględnieni  w rekrutacji stypendialnej!

Beata Żerkowska