Konkurs plastyczny Sądeckich Wodociągów „Woda życiem i magią”
środa, 15 lutego 2023 10:04

Serdecznie zapraszamy do udziału w 9. konkursie plastycznym Sądeckich Wodociągów „Woda życiem i magią”

Konkurs organizowany jest w czterech kategoriach:

• Kategoria I- dzieci w wieku przedszkolnym
  • Kategoria II- uczniowie klas I-III szkoły podstawowej
  • Kategoria III- uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej
  • Kategoria IV- uczniowie klas VII-VIII szkoły podstawowej.

Prace należy składać w formacie:

• Kategorie I i II – A3 lub A4 (do wyboru).

• Kategorie III, IV – A3

Każda praca powinna zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora, nazwa i adres szkoły/przedszkola, klasa, nazwisko opiekuna, telefon kontaktowy. Informacje te należy umieścić na odwrocie pracy.

Technika wykonania prac: dowolna.

Tematyka prac musi być związana z głównym hasłem konkursu „Woda życiem i magią”.

Na uczestników konkursu czekają nagrody indywidualne. Dodatkowo najlepsze prace trafią do kalendarza na 2024 r. Prace ocenia artysta – malarz Wacław Jagielski.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu można uzyskać na stronie internetowej www.swns.pl

Prace konkursowe proszę składać do p. Eweliny Wróbel, p. Anny Kowacz lub p. Katarzyny Kamińskiej do 10 marca 2023r.