I SĄDECKIE KONFRONTACJE ARTYSTYCZNYCH TALENTÓW NOWY SĄCZ 2014
poniedziałek, 02 czerwca 2014 10:13

7 maja 2014 w Sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu odbyły się eliminacje do Koncertu Finałowego SKAT.

Uczestniczyli w nich uczniowie naszej szkoły prezentując:

• utwory wokalne wykonywane przez Emilię Migacz i Julię Cisak z klasy 6b,
  • taniec nowoczesny Nikodem Miczołek z klasy 5 c

Sądeckie Konfrontacje są konkursowym przeglądem dorobku artystycznego dzieci i młodzieży uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz uczestników zajęć w ogniskach pracy pozaszkolnej, ośrodkach i klubach kultury. Konfrontacje przeprowadzono w następujących dziedzinach twórczości artystycznej:
a) teatr i kabaret
b) muzyka - prezentacje wokalne, instrumentalne i wokalno-instrumentalne, soliści i zespoły
c) taniec klasyczny i nowoczesny - zespoły lub soliści.

Komisja Artystyczna w składzie: Monika Pikuła z PSzM I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Sączu, Janusz Szczepaniak – Szkoła Tańca „WirDance” w Nowym Sączu,

Janusz Michalik z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym po obejrzeniu, wysłuchaniu i ocenie: 13 przedstawień teatralnych, 11 instrumentalistów, 1 zespołu instrumentalnego, 17 wokalistów, 6 zespołów wokalnych,4 prezentacji wokalno-instrumentalnych, 1 zespołu wokalno-tanecznego, 16 zespołów tanecznych i 1 prezentacji tanecznej solo przyznała łącznie piętnaście nagród i wyróżnień, których repertuar został przedstawiony podczas Koncertu Finałowego SKAT,  który odbył się w  MOK-u 13 maja 2014r.

Wśród finalistów znaleźli się  uczniowie naszej szkoły EMILIA MIGACZ I NIKODEM MICZOŁEK. Gratulujemy talentu naszym wychowankom.

E. Kołodziej