WARSZTATY Z PANIĄ DOKTOR ELŻBIETĄ MARIĄ MINCZAKIEWICZ
wtorek, 10 czerwca 2014 09:46

31 maja odbył się finał konkursu „W rytmie pór roku- jesień w lasach”. Był on poprzedzony warsztatami z p. dr Elżbietą Minczakiewicz, która jest autorytetem w zakresie pracy z osobami niepełnosprawnymi. W warsztatach wzięła udział Kasia Baczyńska z klasy Va wraz z p. Anną Kowacz, pod kierunkiem której wykonywała swoją pracę konkursową.

Innowacyjne metody pracy z osobami niepełnosprawnymi miały również okazję poznać dwie inne nauczycielki z naszej szkoły p. Małgorzata Biel i p. Urszula Wątek. Wszyscy świetnie się bawili wykonując kukiełki do teatrzyku „ O smoku wawelskim”. Następnie miał miejsce pyszny poczęstunek, a na końcu w sądeckim ratuszu wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu.