ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/14
piątek, 27 czerwca 2014 10:52

Dnia 27 czerwca 2014 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/14. Jako pierwsi wakacje przywitali uczniowie oddziałów 0-3, którzy o godzinie 8:30 wesołą akademią podziękowali nauczycielom i rodzicom za cały rok pracy i wspólnego wysiłku. Następnie o godzinie 10:00 swój program artystyczny zaprezentowali wychowankowie klas 4-6.

Jako pierwsza głos zabrała Pani Dyrektor mgr Hanna Śpiewak, która przedstawiła zebranym osiągnięcia uczniów w minionym Roku Szkolnym, a następnie osobiście wręczała listy gratulacyjne i dyplomy wzorowego ucznia rodzicom i ich pociechom. Uwieńczeniem tego wzniosłego momentu były wpisy do złotej księgi i wspólne pamiątkowe zdjęcie. Równie uroczysty był polonez odtańczony przez szóstoklasistów, który całemu programowi nadał wyjątkowego klimatu i rangi. Klasy 4-5 pożegnały tegorocznych szóstoklasistów, krótko charakteryzując poszczególne zespoły. Nie zabrakło występów utalentowanych tancerzy i piosenkarek, a całośc zakończył wspólny taniec "Chocolade".

AKADEMIA NA ZAKOŃCZENIE ROKU 2013-14

ABSOLWENCI Z WZOROWYM ZACHOWANIEM I NAJWYŻSZYMI WYNIKAMI WPISANI DO ZŁOTEJ KSIĘGI