Ślubowanie Pierwszoklasistów
piątek, 17 października 2014 10:56

We wtorek 14 października 2014 roku zgodnie z tradycją naszej szkoły odbyło się uroczyste ślubowanie Pierwszoklasistów. Klasy:1a, 1b, 1c, 1d, 1e dumnie wkroczyły na aulę prowadzone przez postacie z bajek,  których rolę zagrali uczniowie z kl.6 d.

Uczniowie z klas pierwszych popisali się recytacją różnych wierszy oraz zaśpiewali mnóstwo piosenek, którym towarzyszyła ciekawa choreografia. Występ pierwszoklasistów uświetnił znakomity śpiew chóru szkolnego oraz widowiskowy taniec w wykonaniu koła tanecznego z klas II  i  III . Po uroczystym ślubowaniu  Panie Dyrektor pasowały każdego Ucznia dużym, czerwonym ołówkiem. Gratulowały podając rękę i dla każdego miały kilka ciepłych słów. Był to podniosły moment. Rodzice także złożyli ślubowanie.

Dzieci zostały obdarowane prezentami od Dyrekcji, Rady Rodziców oraz klas II i III.

Po części oficjalnej wszystkie klasy udały się do swoich sal, gdzie zostały rozdane dyplomy. W każdej klasie czekał na Dzieci pyszny poczęstunek przygotowany przez Rodziców i Wychowawców.